Sutter jest właścicielem kilku marek na rynku włoskim, szczycących się niemal 100% rozpoznawalnością przez klientów. Dzięki jakości produktów i skuteczności kampanii telewizyjnych kampanii reklamowych, rok po roku „Emulsjo” uzyskał pozycję absolutnego lidera na rynku (66% udziału w rynku emulsji nabłyszczających), „Mangipolvere” stał się synonimem antystatycznego środka do usuwania kurzu (42% udziału w rynku), a „Marga” pozostała kultową już, historyczną marką pasty do butów. Kilka innych marek ma również bardzo dobrą pozycje rynkową: Tergiforno (środki do czyszczenia piekarników), Stirabene i wiele innych, pokrywających niemal wszystkie segmenty rynku środków chemicznych do zastosowań domowych.

Produkty profesjonalne pokrywają również szeroki wachlarz zastosowań (Sutter ma pozycję jednego z liderów we Włoszech i bardzo silną pozycję na rynkach w wielu krajach): każda potrzeba rynkowa jest zaspakajana przez pakiet składający się z doradztwa, szkoleń i najlepszych środków chemicznych. Ponad 300 produktów jest do dyspozycji, aby stawić czoła wszelkim wyzwaniom i rozwiązać każdy problem związany z czyszczeniem w hotelach, restauracjach, stołówkach, szpitalach, obiektach służby zdrowia, czyszczeniu obiektów komercyjnych, biurowych i przemysłowych.

Firma SUTTER została założona w Szwajcarii w 1858 roku. Składa się obecnie grupy firm które opracowują, produkują i sprzedają najwyższej jakości produkty chemiczne służące do wszystkich rodzajów pomieszczeń. Firma, mieszczące się w kilku krajach na dwóch kontynentach, kierują swoje produkty zarówno na rynek odbiorców detalicznych jak i profesjonalnych.

 

 


                           
 

 

        


                                                                                                             

 

 
    

 

                                                                            

                                                                                                   


 

                                                      
 

                                                                                          
 
                                                                                                                            

Sutter Professional | ul. Przemysłowa 3, 32-300 Olkusz | tel. +48 32 645 00 16 | tersus@tersus.eu
Copyrights © SUTTER 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.